Značka Le Tanneur vyrábí kožené oblečení, boty a doplňky, jako jsou kabelky, peněženky a brašny. Jelikož však tato firma pracuje stále na vylepšování a používání nových materiálů, i brýlové obruby Le Tanneur jsou vysoce moderní, elegantní a decentní.

Le Tanneur představuje velmi známou francouzskou značku, která vznikla již v roce 1898. Na začátku 20. století se sdružují výrobce koženého zboží a kožař, aby vytvořili bezešvou peněženku, tak revoluční, že je dosud nabízena v kolekcích. Spojení kvalitní kůže a moderních tvarů znamená pro firmu Le Tanneur rychlá doporučení na trhu výrobců koženého zboží. Od 30. let měla značka téměř monopol u vysoko postavené klientely.

V roce 2008, po 120 letech, Le Tanneur posiluje širokou pánskou kolekci. Více linií je vytvořeno jako odpověď moderním mužům a vlivům. V kůži a plátnu modely přináší nové tvary, ušlechtilé materiály a vkusné barvy.

Partnerství se známou leteckou společností Air France činí dynamický začátek roku 2008. Pod jednou zkratkou „Air France by Le Tanneur“ se sjednotila efektivita velké letecké společnosti s vkusem a know-how známého výrobce koženého zboží.

Proces návrhů a výroby
Ve stylové kanceláři studují tvůrci sezónní vlivy. Představivost je důležitá: spojení materiálů, design, výběr kůží či snoubení barev. Stylisté kreslí své představy na papír, inspirují se módou, pracují s detaily. Nejlepší náčrtky jsou zaznamenány a je jim dán prostor v prvním pokusu výroby.

Vznik prototypu vyráběného pouze ručně s nejvyšší možnou péčí umožňuje rozhodnout o proveditelnosti modelu. V tomto stadiu se objevují možné úpravy a úpravy umožňující učinit produkt více funkčním. Po schválení prototypu je zahájena výroba. Metry kůže jsou rozloženy tak, aby mohlo začít jejich stříhání a výroba produktu. Kontrola kvality má za úkol identifikovat i tu nejmenší chybu. Každý z produktů, který neodpovídá kritériím kvality, musí být vyřazen z oběhu.

Distribuce
Butiky Le Tanneur, velká obchodní centra, dodavatelé koženého zboží ve Francii a v zahraničí šíří své know-how a reprezentují představu značky.  

Fotogalerie

/album/fotogalerie6/a1-jpg/
/album/fotogalerie6/a3-jpg/
/album/fotogalerie6/couple-b-jpg/

Vyhledávání

Miloslav Horáček - brýlové obruby © 2009 - 2018 Všechna práva vyhrazena.

www.horacek-bryle.cz